Топ-10 кращих синглів у 2015 році за версією журналу “Крок у ROCK”

0

Незважаючи на всі перешкоди на нашому творчому і життєвому шляху, ми продовжуємо згадувати все найкраще, що мали змогу оцінити протягом року. Тож сьогодні поговоримо про 10 найкращих синглів 2015 року…

АННА – «Виродок»

_bfdFzPk2zg

15 грудня гурт АННА презентував сингл із назвою «Виродок», який стане другим треком із майбутнього міні-альбому «Ненаситні». Слід зауважити, що раніше фани мали змогу чути цю композицію на живих виступах гурту, а тепер можна додати її у свої плейлисти і насолоджуватися у будь-який час та необмежену кількість разів. А насолоджуватися справді є чим, бо ж «Виродок» – трішки більше шести хвилин неперевершених ритмів та відмінного вокалу.

ВОРСТ feat. СВОБОДНЫЙ – «Все, як є»

5MzFI6r7MoA

Порадував нас цього року і дядько М’яч, який разом із СВОБОДНЫЙ (який,  до речі, нині інтригує всіх своїм майбутнім альбомом) в кінці січня презентував новий мегакачовий сингл, ймення якому «Все, як є». Хлопці знайомі вже 12 років, але ніхто не міг подумати, що колись доля зведе їх в одній студії, і плодом співпраці стане чудова композиція, драйвова, але водночас з досить глибоким змістом, яку сміливо можна ставити на повтор і отримувати хвилі шаленої енергії та позитивних емоцій.

Карна – «Гуцулметал»

6lvcQoJsY6g

23 жовтня більшість Інтернет-ресурсів вибухнула звісткою про новий колоритний сингл гурту Карна. Композиція «Гуцулметал» є першою піснею з нового міні-альбому «Бомба» і непоганими ліками від депресії. Запальна, весела, енергійна, вона зруйнує всі неприємні думки в один момент і потягне до танцю, а якщо так хочеться, то навіщо відмовляти собі у задоволенні? Забудьте про всі комплекси та йдіть у танок (звичайно, якщо у цей момент Ви не в метро або ж кабінеті керівника).

Проти Течії – «Привид»

6pMap5XQ_A4

повного реанімування гурту, виступів на багатьох фестах Проти Течії ще раз довів, що не слід забувати про нього, презентувавши новий потужний сингл. Довгоочікувана пісня «Привид» – це майже чотири хвилини атмосфери загадковості та містичності, які нікого не залишать байдужим, а щоб переконатися в цьому, слід хоч раз ввімкнути композицію, але лише у тому випадку, якщо не боїтеся, що вона захопить вас надовго..

Bohomolnyi – «Сам на сам»

hUDqCkwVtxo

В середині серпня світ побачив ще один із кращих синглів у 2015 році – трек гурту Bohomolnyi «Сам на сам», який згодом увійшов до міні-альбому «Темний світ». Відмінне звучання, лірика, наповнена сенсом, і безумовно прекрасні гітарні рифи ідеально доповнюють одне одного та зливаються в неповторну пісню, яка вже з перших секунд потрапляє у кров і починає циркулювати по всьому організму, заповнюючи Вас таким чином повністю.

Farinhate – «Кому довіряти»

hxF0UHmbCy4

Сучасний світ настільки жорстокий та підступний, що інколи ми просто не знаємо, можемо довіряти людині, яка стоїть перед нами, чи ні. І саме про це розповідає нам гурт Farinhate у своєму літньому синглі «Кому довіряти». Але знаєте, довіряйте собі, бо хай там що, та Ви – єдина людина, на яку справді зможете покластися та довіритися. А у випадку, якщо щось піде не так, то не звинувачуватимете нікого і все менше будете розчаровуватися в оточуючих (головне – зробіть усе, щоб не розчаруватися в собі).

Krichuss – «Та пішла ти»

Ssb2tL36nRs

Це був один з найкращих та досить-таки символічних подарунків напередодні Дня Святого Валентина. Якісна, потужна і (хай пробачать мені всі феміністки світу) досить-таки справедлива пісня «Та пішла ти» змогла підняти настрій багатьом самотнім і не лише самотнім людям перед святом, в романтичності якого вже давно можна було засумніватися.

Latur – «Механіка»

II1LgwbqHvI

Коли вмикаєш цю композицію, волосся стає дибки від задоволення. Кожна секунда пронизує тіло приємним електричним розрядом, і ти вже мимоволі налаштовуєшся на хвилю цього здорового механічного «качу» і покидаєш реальність на найближчі п’ять хвилин, а повторне прослуховування майже на 100% позбавляє шансів видалити її із свого плейлиста, що ще раз свідчить про силу впливу музики на нас.

NiagarA – «Маска»

sRYDu_Awh0k

Та не поступаються і представниці прекрасної статі, які безперечно недаремно рвуть горлянки, створюючи для кожного з нас по величезному клубочку емоцій та енергії. І один із цих клубочків із назвою «Маска» від гурту NiagarA заслужено отримує право називатися кращим синглом 2015 року, а його прекрасна виконавиця стає шостою бонусною учасницею топ-5 кращих рок-жінок за версією «Крок у ROCK».

[Sale]Only – «Залізний шлях»

YRN1xD-z71s

І завершить цей список дійсно кращий з кращих синглів 2015 року. Цей трек – це щось неймовірне, рушійне, неповторне… та вперше в житті я не можу підібрати слова, щоб гідно дати оцінку пісні. Єдине, що можна зробити, – це вкотре ввімкнути її та просто насолоджуватися, заряджатися силою для нових звершень і, звичайно, розуміти, що український рок ще задасть перцю всій світовій рок-сцені.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Душа вулиць… Душа міста…

Кожна стаття, кожен твір, кожна курсова, кожна дипломна розпочинається із заголовка. Це завжди було найскладнішим. Можна написати роман на десять томів, але підібрати влучний заголовок ...