ТРИВОГА! Швидко в БUNKER! Тобі сюди! Новий рок-майданчик у Львові ВІДКРИТО!

0

Нарешті відкрився довгоочікуваний рок-майданчик у Львові. Назва його тісно пов’язана із задумкою та інтер’єром приміщення. “Бunker”! Назва, що вже скоро буде неодмінно пов’язуватися з самими відривними андерграундними заходами та неформальними вечірками. Що ж, нам з вами віднині є куди піти і адреса цього місця – Панаса Мирного, 24.

B3VXU0bf4Zk

Відкриття відбулося 20 жовтня 2013 року. Почнемо з оформлення приміщення. Після контрольно-пропускного пункту ми опускаємося донизу по сходах в серце справжнього бункеру. Що ж, поки наразі це не величезна зала, але є місце усьому – сцена з апаратурою, місце для найактивніших відвідувачів та виплеску енергії, місце за столиками та бар. Асортимент вам підійде! Того, що там є, вистачить для підняття духу і створення потужної атмосфери відриву та драйву. В крайньому випадку фельдшер за стійкою бару зробить чай і каву. На стінах висять плакати, що нагадують нам про радянські часи, на поличках протигази, каски (можна, до речі, одягти щось на себе і досхочу повеселитися), також старі радіоприймачі, телефони і різне добро, яке буде ще доповнюватися.
d6yIxBQvjTIЩодо самого відкриття і того, що там відбувалося. Перш за все наголошу про кількість людей – більше сотні людей зійшлося, щоб оцінити новий рок-майданчик та правильно провести вечір! За весь час не було чутно жодного негативного відгуку.
Гурти були вдало підібрані, кожен утворений у Львові та має уже досить тривалу історію. Деякі з цих гуртів нашу українську важку музику успішно представляють за кордоном.: Disarm (trash-metal), Apostate (death\doom-metal), Molphar (death\black metal) і Bazooka Band (urban-metal). Першими відкривали сцену колектив Bazooka Band, їх вокаліст розмалював собі обличчя до виступу, а на сцені викладався на всю, навіть на барабан заліз. Перше місце по брутальному прикиду зайняв гурт Molphar – шкіра, довжелезні ланцюги, ремені та й самі в корпспейнті. Хоча власне за таким вбранням їх можна взнати і на інших концертах.
qO3lrjJc9AYНа сцені позаду музикантів висіли банери з логотипами гуртів, що виходили на сцену того вечора, і чергувалися відповідно до порядку виступаючих. Непогана задумка. Зацінив гурт – і вже знаєш їх назву, нічого не потрібно випитувати та перепитувати.
Гурти молодці, виступили як має бути, влаштували таку спеку, що в самих голови димілися! Спочатку здавалось, що померещилося, придивишся – таки підіймається дим над макітрами! І ніякого бар’єру між музикантами та відвідувачами. Бери та й вільно сходь зі сцени до публіки, в цей день дехто так і робив, а то класно – бо є взаємодія. Хтось з присутніх стояв слухав, хто хотів – рухався. Це справа кожного, але добре було усім… кому після випивки, кому від музики і бункерівської атмосфери. Задоволені, щасливі, очі горять – ось тобі маєш настрій, запал, а ще в кінці фото на згадку і відео виступів. Око чоловічої частини прийдешніх порадували дві красуні, що танцювали біля сцени: в червоній сукні одна і в корсеті та спідниці інша.
Від моменту початку до завершення час пролетів дуже швидко. Гарний старт передбачає гарне продовження існування пабу.
На майбутнє вже підготовлені заходи та концерти в новоствореному рок-клубі – приходь і клич з собою друзів. Треба ж на власні очі та вуха зацінити.
Щоб ви більше дізналися про те, що собою представляє заклад, його історію, для кого створений і що там відбуватиметься, ми поспілкувалися з організатором-командиром Бunker’а – Сергієм Волошиним. Про саме цікаве читайте у його відповідях!
n6ubC1J4A-wКрок у Rock: Привіт! Що наштовхнуло на відкриття рок-клуб Бunker?

Сергій Волошин: Привіт) Наштовхнув мене на цю ідею мій знайомий, котрого я не бачив кілька років після того, як ми з ним робили останній локальний бм фест Black Metal Union (до речі, мабуть треба його відновити…). Так ось при зустрічі поміж питань про те да се, сплила тема про приміщення колишнього бомбосховища, що було закинуте та використовувалось ним фактично під склад та точку для “побухати”)) Я запропонував від себе музичне наповнення майбутнього закладу, він – технічне… Так і почали помалу готувати місце для відпочинку шанувальників року…)

 

Крок у Rock: Що було головним при створенні Бunker’у?

Сергій Волошин: В першу чергу ставилось питання приведення приміщень до своїх функціональних призначень: повністю бетонний зал – глушити по максимуму, аби звук хоч трохи наблизити до сприйняття вухами відвідувачів) В об’єктах “туалет тіпа сартір” :) мусили заново підключати воду, ремонтувати освітлення, вигрібати з майбутніх гримерок, операторських та інших кімнат купу барахла та непотребу, частину якого все ж залишили для облаштування інтер’єру, адже тематику радянського бункеру часів Льоні Брежнєва мусили зберегти, і це, до речі, відзначили багато хто з гостей на відкритті… Відмічу, що приміщення вдалося зберегти в прийнятному стані, осушити (виявилось, на це у власника пішло більше 2-х років). До прикладу система вентиляції досі працює відмінно без будь-якого пхання в неї наших носів ;)
Крок у Rock: Розкажіть, будь ласка, про ідею оформлення приміщення. І чи буде воно доповнюватися?

Сергій Волошин: Саме тематику інтер’єру одразу було вирішено зберегти максимально, багато речей тієї епохи там збереглося, хіба пилом та пліснявою вкрилося). Єдине, що дико заважало – це відсутність вільного часу для облаштування: всі, хто причетний до функціонування Бункеру, мають основні місця роботи і доробляти його доводилось по вечорах, суботах та, о жах!:), неділях. Певне, що робота там далеко не завершена і по можливості на кожен наступний івент в пабі буде щось з’являтись новеньке чи реконструйоване…
Крок у Rock: У соціальній мережі на сторінці рок-пабу http://vk.com/bunkerlemberg ішла мова про допомогу в матеріалах (звукоізолюючі матеріали, килими, старі речі, пов’язані з епохою Холодної війни тощо). Чи приймаєте далі допомогу? Можливо хтось відгукнувся.

Сергій Волошин: Так, відгукнулись пару моїх старих друзяк, підігнали купу старих банерів для часткової заглушки залу, за що їм величезна подяка та надано вільний вхід на відкриття :) Решта матеріалів збирали самотужки звідусіль, де тільки була можливість… Цілу машину матеріалів я пригнав зі своєї роботи, де відбувається реконструкція закладу…

 

Крок у Rock: За який термін вдалося все організувати? Були труднощі?

Сергій Волошин: Насправді з моменту народження ідеї і до відкриття було аж півтора місяці, проте, знову таки – час… Його катастрофічно бракувало, як і добровільних рук, адже винаймати майстрів фактично не було за що: ані спонсора, ані інвестора ми ще собі не нажили)) Тому фактично поточний вигляд Бункер отримав в останні 3 дні, включно з днем відкриття)) Напередодні, в суботу, фарбувались стіни з трубами в туалетах, встановлювались крани, робилось освітлення на сходах… Вхід нажаль таки прогавили підсвітити, але є надія, що на наступні заходи народ буде заходити до нас з окремо облаштованого входу з вулиці, незалежного від установи, через яку зараз ходять:)

 

Крок у Rock: Можете похвалитися гарним технічним оснащенням?

Сергій Волошин: Нажаль, на даний час нема поки чим хизуватись, є те, що є. Були, звичайно, деякі нарікання від гуртів-першопроходців на техкомплектацію. І на майбутнє, звичайно, ми будемо намагатись поступово покращувати якість звуку/світла, добирати деякі прибамбаси до існуючого апарату, збільшимо трохи сцену… Загалом на даний момент ми можемо виконати техрайдер будь-якої складності, як для формату клубного концерту, в т.ч. і поза Бункером. Це дозволяють наші прямі партнерські контакти з найпотужнішими львівськими прокатниками саунду та світла, проте це відобразиться не лише на якості техзабезпечення, але й на витратній частині концертного бюджету, відповідно і на вартості входу. На даному етапі ми будемо максимально намагатись зберігати вартість за вхід на цілковито доступному рівні, навіть для такої “мажорної” і найбільш масової категорії відвідувачів, як студентство та гості з інших міст.

 

Крок у Rock: Які гурти мають можливість туди потрапити? Або які стилі музики актуальні для Бunker’а?

Сергій Волошин: Потрапити до нас можуть теоретично всі бажаючі, кому підійдуть наші технічні умови і у кого немає в райдерах рушників на сцену, блек джека і шлюх в гримерній.   Ми відкриті абсолютно для всіх, будь-яких напрямків живої музики, справжнього року, від pop- i synth- до black i death metal! Willkommen! :)

 

Крок у Rock: Плануєте організовувати лише концерти чи варто очікувати заходи різного плану?

Сергій Волошин: Та у нас можна хоч дитячі ранки влаштовувати))) Єдине що треба – асортимент за стійкою поміняти :) Є вже замовлення на d`n`b вечірку, dj`s паті після Хелоуіну, корпоратив-сейшн ветеранів львівського року…)

 

Крок у Rock: На відкриття рок-клубу 20-го жовтня прийшла досить пристойна кількість людей – більше сотні! І їм сподобалося! Ви очікували на такий результат?

Сергій Волошин: Власне це й стало приємною несподіванкою, бо очікувались у своїй більшості старі друзяки та знайомі, яким не байдуже те, що ми робили) Загалом, звичайно, якщо не кожна – то через одну – зустрічались знайомі фізії)) Ми ще раз висловлюємо щиру вдячність всім, хто не полінувався підірвати свої дупи і приперлися зацінити наш Бunker! :)

 

Крок у Rock: Які плани на майбутнє? Чи стане “Бunker” одним з найкращих та найвідвідуваніших рок-майданчиків?

Сергій Волошин: Якби я сказав, що на майбутнє грандіозні плани, мегоінвестиції в новий проект і запрошення рок-зірок євро масштабу – гадаю мало би хто в це повірив :) Безумовно є деякі намітки щодо вдосконалення самого приміщення, його комфортності як для відвідувачів вечірок, так і для виконавців, розширення стилістики заходів та бази потенційних відвідувачів, тощо… Так найближчим часом з’явиться анонс вечірки в стилі аніме, готік-паті…
Бunker буде працювати та надавати змогу побачити і почути те, що в більшості інших клубів є неформат, поки у нас буде можливість це робити. А з теперішньою стадією ментальності чувачків та чувіх з державних структур будь-яких рівнів впливу та їхніми “апетитами”, розраховувати на безхмарне майбутнє пабу, м’яко кажучи, трохи наївно. Тому, поки є можливість, сили та натхнення – будемо веселити неформальний люд нашими ядерними балаганами! :)

 

Крок у Rock: Запрошення для читачів “Крок у Rock”.

Сергій Волошин: Спецдвері в наш БUNKER завжди для вас відкриті, ми вас сховаємо в бомбосховищі, завантажимо відбірним андерграундом та пивом!!! Сигнал тривоги – наші афіші! :)

xLuYVMe7QoE

Автор та фото: Наталі Деметер
На питання відповідав: Сергій Волошин
Бunker Underground Pub http://vk.com/bunkerlemberg

 


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні