Ukrainian Ultraviolet Metal

0

24 жовтня у київському клубі «Барви» відбулась унікальна історична подія – перший український фестиваль ультрафіолетового бодіарту в екзотично важкому поєднанні з музикою у стилі «metal». Новаторство та кардинальна свіжість думки організаторів – ось девіз «U.U.M.». Адже було створено щось кардинально нове, подія, яка поклала початок новому напряму – «Ultraviolet Metal».

Клуб «Барви» зустрів шанувальників мистецтва та металу теплою домашньою та одночасно містично-загадковою атмосферою, адже в середині вже панувала ультрафіолетова казка, а моделі з неоновим бодіартом та їх майстри готувались до показу та фотосесії. Вісім модельних образів відповідали своїм художнім тематикам, зображених на картинах.

Художники-гримери, стилісти та майстри розпису на тілі доклали значних зусиль для створення фантастичного показу. Домінуючою ідеєю стала тема постапокаліпсису. Варто зазначити, що подія відбулася у рамках конкурсу, де найкращий образ був нагороджений сертифікатом на фотосессію; учасники, які зайняли почесні другі та треті місяця отримали заохочувальні призи, ексклюзивно від клубу “Барви”. Перше місце здобула Старовойт Ольга з міста Чергнігів, з її моделлю Світланою. Вони представили надзвичайно глибокий арт, із сильним посилом до глядачів. Постапокаліптична тематика образу наголошувала на людському егоїзмі, використовуючи яскраві концепції та метафори. За словами Ольги, вона хотіла донести світлу ідею того, що наші діти – це наше майбутнє, його потрібно оберігати, так само, як потрібно оберігати і нашу землю. Докладаючи таких зусиль, ми разом зможемо врятувати наш світ.

1

Ще одна цікава ідея – образ “Літаюча комета, яка виносить мозок”. Футуристичний сюреалізм, яскраві, майже “кислотні кольори” та нові погляди на звичні речі – все це можна було роздивитися на тілі молодого юнака Дмитра, учасника українського рок-коллективу “PWN”.

Одним із фаворитів серед глядачів став образ квітки на тілі молодої дівчини Ані. Її образ настільки надихнув її, розкрив та вразив, що вона сама дала йому нову назву – “Надія”.

За словами всіх учасників конкурсу з бодіарту, музика та візуальне мистецтво створили дивовижний тандем, де слух і зір доповнюють одне одного, створюючи дещо зовсім нове та вражаюче.

Після показу на глядачів чекав справжній «металічний» шквал з музики у стилі «power metal» та «death detal» від гуртів «Mirratal», «Lord of Dust», «FireLake», «Cantabile Wind» та «X. Kernel». Варто відзначити індивідуальну сценічну подачу свого матеріалу зі сцени від кожної команди за допомогою ультрафіолетових фарб, що у приміщенні клубу виглядало ефектно та вражаюче. Таким чином, учасники команд долучилися до спільного дійства і стали частиною загадкового мистецтва.

Першими на сцені з`явились «Mirratal», що одразу сколихнули публіку звучанням «power metal» у своєму виконанні та мотивами дебютного міні-альбому “Rising Sun”, тим самим задавши ритм всьому концерту. Справжня войовничість, суспільне єдинство та віра в майбутнє – влучне доповнення до тематики фесту. За словами хлопців, вони навіть не очікували такого поєднання музики і малюнку, “новий вимір контрастів”, та незважаючи на це, вони мали відмінний настрій протягом усього виступу. Що б порадили читачам хлопці?

– “Розвивати вітчизняну музичну культуру, підтримувати подібні заходи та… Stay Metal!”

Після невеликої паузи на фанів чекав вибух брутального «death metal`у» – це «Lord of Dust» з`явились на сцені, подарувавши присутнім «атомного бога» та розвіявши у залі «ядерний попіл». Шикарні образи музикантів, неймовірне яскраве використання ультрафіолетових фарб гармонійно з освітленням, а також море драйву від якісної музики – ось квінтесенція виступу «лордів» у клубі «Барви» того вечора. Сам гурт був створений досить недавно, у серпні 2015 року, але армія фанатів вражає. За словами хлопців, надихає їх постапокаліптика, хороші фільми та книги, та байки.

“Слухайте більше гарної музики, всім Sex, Drugs and Rock-n-Roll!” – бажають нам хлопці. За що ми їм, звичайно, безмежно вдячні. І якщо щодо “drugs” в когось і можуть виникнути сумніви, то до рок-н-роллу байдужих точно не буде.

2

Продовжили у тому ж дусі «FireLake», підтримавши своїх побратимів жіночим вокалом. Гурт порадував натовп тривалим виступом, впродовж якого пролунали як вже усіма улюблені флагманські пісні, так і нові хіти у виконанні оновленого складу.

Виступ «Cantabile Wind» став справжнім епіцентром вечора пост апокаліптичного ультрафіолетового металу. Хлопці відіграли відверто цікаву свіжу програму, наповнену новими треками, а також темами з їх першого повноформатного альбому “Deliverance”.

Натовп не мав навіть наміру розходитись, адже «на десерт» їх чекали «X. Kernel». Що може бути кращим завершенням пост апокаліптичного вечора? правильно – «modern death metal», який і запропонувала ця команда. Багато хто чекає на їх майбутній альбом, а отже фани могли почути приблизне його звучання прямо зі сцени, а також особисто поспілкуватись з музикантами. Гурт забезпечив повний відрив, а публіка не подавала жодних ознак втоми аж до самого завершення. Концерт видався на славу важким та гучним.

Також усі бажаючі могли придбати мерч гуртів та різноманітні офіційності від організаторів заходу.

Чи подібні Україні подібні заходи? Звичайно, адже вони ламають усі рамки, створюють нові контрасти, дарують нові ідеї. Напевне, вдячна публіка ще не раз згадає цей вечір. Вечір яскравих фарб, ультрафіолету та металу.

Дерій Сергій, Біла Вікторія | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Отчёт с Pampers Феста. Поможем детям вместе.

Вечер субботы 23 марта в Днепропетровске можно было провести, посетив великолепный рок-фестиваль «Pampers Фест». Организаторами, которого выступила Днепропетровская группа E.B.O.L.A. Фестиваль был организован с доброй ...