Український ню-метал

0

Ця стаття розповість про найкращий у світі жанр музики, а саме про ню-метал.

АННА

x_73dcd50c

Особисто для мене найкращим представником цієї музичної течії в Україні є гурт АННА. Одразу скажу, що музиканти зі Львова не обмежують себе одним стилем, а люблять експериментувати. Їхні останні сингли вже відійшли від ню-металу, проте мої найулюбленіші треки зроблені саме в цьому музичному стилі. Я, звичайно, можу розхвалювати його дуже довго, проте велика популярність команди в нашій країні говорить красномовніше. Скажу лише, що вокаліст гурту Віктор Новосьолов однин з найкращих на теренах нашої країни, оскільки навіть Станіслав Потапенко одного разу признався в інтерв’ю, що вчився виконувати вокальні партії саме на прикладі голосу АННи.

 

Jumper Heads

y_17c0ef79
Нажаль, на той час, коли я дізнався про цей гурт, то він вже припинив свою діяльність. Як і більшість з цього списку, вони не є такими яскравими представниками певного стилю, проте з того, що послухав я, можу схилятися до думки, що в музичному плані вони дуже близькі до ню-металу. Це така собі суміш альтеративного року і металу. Цікавою особливістю цього гурту є те, що тексти є незвично емоційні і потужні та здатні “пробрати слухача” не менше, ніж музика. Якщо ви захочете послухати якісь пісні гурту, раджу вам насамперед звернути увагу на треки – “Відпустти”, ”200 км”, ”Параноя ” і Новий день””.

 

Merva

x_46ea6df4
Багато шанувальників цього прекрасного гурту скажуть: «Так, а яке відношення має гурт до теми цієї статті?» Та ні, мають. В перших своїх альбомах рівненські музиканти грали суміш альтернативного року, фолк-року і… ню-металу (не очікувано, правда?). Наприклад в піснях “Кохай Івана”, ”Пробач мені” і ”Все не так” це чітко помітно. Проте з часом смаки хлопців змінилися і зараз музика команди набрала інших барвів. Особисто мені, як подобалися попередні їхні роботи так до душі і теперішнє звучання. Музика змінилася, а якість зараз лишилася на тому ж рівні. Хоча ні, вона ще піднялася в плані душевності і проникливості.

Карна

Karna-tur-novyj-mini-albom-Bomba-prezentatsiya
Коли ми вже згадуємо популярні гурти, які свого часу грали музику, схожу на ню-метал, то про цей гурт слід обов’язково згадати. Гурт утворився в 1997 році і тому не важко догадатися, що вони грали. Звичайно, це була суміш альтернативного року і ню-металу. Скажу навіть більше, в гурті була клавішниця (Аня Добриднєва), що було характерно для тих часів. Згодом гурт відверто перейшов до альтернативного року і так було до його розпаду в 2010 році. Після відновлення діяльності, музиканти вирішили грати в стилі, який вони називають “гуцул метал ” – така собі суміш металу і фолку. Я б сказав, що гурт повернувся до власних коренів, звичайно з якісними змінами. Раджу послухати – “В обіймах сплячого сонця”, ”У хаті моїй дідько”, ”Гуцулметал”, ”За тебе кров моя”.

Skinhate

IAaUIhANEVc
Цей гурт є те ж одним з легендарних українських музичних команд, яка вже існує вже довше ніж частина фанів, які її слухають. У свої музиці гурт переплітає хардкор і ню-метал. А ще особливістю команди стала емоційна важкість текстів і використання ненормативної лексики, які вписують в музику виплеск все тих же емоцій та почуттів. Раджу Вам послухати “Пістолет”, ”Додман”, ”Війна ч.1” і “Навкруги”.

Та на цьому ми не завершуємо подорож у світ ню-металу, а лише робимо паузу до наступної статті.


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні