Український рок у масовій культурі.

0

У цій коротенькій статті я хочу розповісти Вам про українські колективи, які в свій час брали участь в різноманітних популярних телевізійних шоу.

Перший таким прикладом буде гурт Антитіла, які зі своєю піснею «Я не забуду першу ніч» взяли участь у рейтинговій телепрограмі “ШАНС”. Антитіла були єдиними учасниками проекту, які виступали без записаного супроводу і виконували власну пісню, а не переспів популярного хіта. Хоч вони не стали переможцями шоу, але отримали популярність. За тиждень після виходу програми у ефірі, пісня «Я не забуду першу ніч» була завантажена більше ніж 30000 разів з офіційного сайту гурту. Одночасно з цим пісня транслювалася декількома популярними радіостанціями.

Наступним таким телевізійним шоу стала “Свіжа кров” — спільний проект M1 таDjuice , який стартував рівно 6 років назад – 20 травня 2010 року. Переможцем конкурсу став реп-гурт з Києва FUNK-U (51%), а фіналістом рок-гурт зі Львова Zоряна (49%).Окрім них на шоу виступили такі відомі тепер гурти, як Дощ, Серце Дженніфер, СкруDG, РОЛЛІК’C, Poster, Рольова Модель, SuperDivka та Rock-H.

А ось в наступному шоу виступав тільки вокаліст гурту. Ним став Юра Ключник, тодішній вокаліст гурту Morphine Suffering. Багато тодішніх фанів поставилися негативно до його участі у “Фабриці зірок 4” , та і виступ колективу на сцені під фонограму не додає хлопцям балів. Проте завдяки цьому в них з’явилися нові шанувальники, а ще багато звичайних телеглядачів дізналися, що крім попси в Україні є і метал.

У шоу «Ікс-Фактор», в шостому сезоні 2015 року взяли участь кілька рок-колективів, проте хотілося б виділити гурт «Epolets» увійшли до дванадцятки кращих виконавців. Хоч перемоги хлопці не здобули, проте найголовніше, що змогли завоювати велику армію прихильників.

Ну і недавній приклад відомій всім приклад – відбір Євробачення, в якому основним конкурентом Джамали став гурт The Hardkiss.

Автор:Роман Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Коли назва не відповідає змісту

З чим у Вас асоціюється слово «pokerface»? Чоловічком, намальованим у стилі мінімалізм? Популярним на просторах Інтернету мемом «хлопчика в піжамі»? Виразом обличчя найкращого друга, коли ...