Вечір французького панку у Вінниці

0

Часто у соцмережах нам приходять різні запрошення на різноманітні концерти та заходи. І от одного чудового дня нас запросили на панк концерт. Подумати б, що такого? Але ні! То не звичайний панк, а французький!

Звісно ж був розігрів. Велика вдячність гуртам, які згоджуються розігрівати публіку, адже підливати масло у вогонь легше ніж розпалити глядачів. На них падає відповідальність задати настрій та тон всього вечора. Хлопці і дівчата, а вірніше дівчина (у гурті The Sideburns Party барабанщицею є саме особа жіночої статі), справились із цим завданням.
The Spirals – гурт, який став чудовим початком вечора. Найважче грати було їм. Люди ще пасивні, всі щось жують та п’ють, але завдяки цьому гурту увага сконцентрувалась на сцені. Порадував коментар вокаліста: «Ми от були на фестивалі «Захід», так тут народу зібралось більше» (цитата не дослівна). Дякуємо Royal Pub.

2(измена)3(измена)4(измена)
The Sideburns Party – гурт, що запам’ятовується. Оригінальний, цікавий, із приємною музикою та незвичним вокалом. Крім того кожен учасник гурту чимось виділявся, так би мовити, неординарні особистості. Від дівчини-ударниці, що у нас є рідкістю, до вокаліста із задатками зіркової поведінки, який є ізюминкою гурту.

5изм6изм78изм9изм
Розігрів був таким потужним, що було навіть побоювання про не сприйняття французів. Оскільки, музика не знайома, мова не відома та ще й уже всі втомились. Але варто було вийти Nichiels,  як в публіки відкрилось друге дихання. Тепер з’явився інший страх, що Royal Pub несамовиті панки рознесуть =) Що і говорити – французи перевершили всі сподівання. Вибухнули енергією, позитивом та драйвом. Незвично себе поводив басист, адже стереотипи незламні, басіст він і є басіст. Але це не той випадок. Чувак так відривався, що гітарою собі брову розбив. І не перестаючи грати, пішов по столах, виліз на барну стійку витирати кров.
2 3 4 5 6 7
Французи були «підготовлені» до спілкування і спільну мову знаходили із публікою завдяки слов’янським і зрозумілим для всіх матам. Що в принципі було своєрідно. Хоча висловлювались вони здебільшого англійською тому було все зрозуміло.
Гурт неодноразово викликали на біс. Закінчилось тим, що барабанщик розсівся із своєю установкою в середині натовпу і, так би мовити, show must go on!

Велика вдячність організаторам, які знайшли гурт Nichiels і привезли у Вінницю. Bicycle promo – респект!  Окрема подяка Royal Pub. Не зважаючи на серйозність закладу та досвід попереднього концерту, під час якого розбили дві люстри, Royal Pub не відмовився у прийомі таких відривних гостей.
Окремо порадувала публіка, яка нічим не нагадували лінивих, в’ялих огірків, як часто буває. А всі були справжніми тру фікін панкс =))) Завдяки всім цим факторам вечір в пам’яті позначений, як незабутній.
Фото та текст
Святослав та Вероніка
Кобильняк


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт Defactorial. Погляд на схід сонця

Молодість, запальна енергетика та ентузіазм роблять дивовижні речі. Саме вони надихають на нові звершення та прийняття нових викликів долі. Ці складові безумовно лягають в основу ...