Відкриття офіційного фан клубу AC/DC в Україні!

0

Настав час об’єднати справжніх поціновувачів ро’н’роллу в одну дружню і, однозначно, велику родину: в Україні відбулося відкриття офіційного фан-клубу AC/DC!

Ця, по-справжньому грандіозна, подія проходила  одразу в двох містах: Києві та Тернополі.

Київський вечір проходив у Докер пабі, місці, що просто таки повністю просочене роковою атмосферою.  Відкривали  дійство Сергій Мозговий ( Президент офіційного фан-клубу AC/DC в Україні),  Сергій Кузін (ведучий ранкового шоу [КАМТУГЕЗА] на Radio ROKS)  та Антон Коп (людина, яка буде тримати нас в курсі всіх подій через соц. мережі).

70zJsLXCqtw

Справжнє шоу влаштували «AS/DS» (alternating speed/direct speed) – єдиний в Україні офіційний трибют  AC/DC.  Ідея створення  гурту належить двом братам: Олександру Тетеріну (вокал) та Роману Хмеленко(соло-гітарист). Перший великий концерт у  «AS/DS» відбувся в Запоріжжі 28 жовтня, що і вважається офіційним днем народженням групи.

Не обійшлося без шкільної форми,танців на барній стійці та демонстрування емблеми гурту на п’ятій точці Романом Хлеменко.

weCxSCcAxc4

Неймовірний драйв, шалена енергетика та надзвичайна харизматичність музикантів створили атмосферу гідної легенди тяжкого рок’н’роллу. Адже музиканти витримали все в стилі AC/DC, але, разом з тим, не було тупого наслідування, була своя самобутність та оригінальність.

На протязі вечора були розіграні футболки фан-клубу. Також ода з таких футболок була поставлена на аукціон, а  виручені за неї гроші будуть передані на підтримку хлопців, що знаходяться в зоні АТО.
Складалися попередні списки на поїздку на один із концертів AC/DC ( швидше за все в Варшаву, точна інформація буде відома після офіційної інформації про тур).

Отож, приєднуйтесь, слідкуйте за інформацією та насолоджуйтесь!

 

Офіційний фан-клуб AC/DC в Україні:  http://acdc-ukraine.com.ua/

Сторінка вк: http://vk.com/acdc_ukraine

Офіційний триб’ют AC/DC в Україні:   http://acdc-ukraine.com.ua/tribyuty/as-ds

Сторінка VK: http://vk.com/as_ds


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Важке життя важкого металу

Говоріть про Heavy Metal, навіть якщо ви орієнтуєтесь в цьому жанрі зовсім трішки. Це прабатько, прадід, прапрадід більшості сучасних жанрів року, і якби ми уявляли ...