Віднайти Білу Вежу

0

Декілька тижнів тому, гурт «Біла Вежа» представив увазі громади перший сингл з майбутнього альбому – пісню, що має назву “Як тебе знайти?”.

Робота над треком тривала усе літо, саме тому в ньому відчувається той літній запал, щось що буде завжди приємно згадувати та лишатиметься у пам`яті, неначе частинка яскравих та сонячних канікул. Зі слів самих музикантів, було виконано значну роботу над якістю музичного звучання, що стало для них остаточним кроком вперед. Отже, «Біла Вежа» виходить на новий рівень, а це означає більше класної та дратвової музики у їх виконанні. що не може не радувати.

Пісня “Як тебе знайти?” була записана на студії FDR Медіа. Саме в кулуарах останньої відбувається поки нікому невідома магія створення нового матеріалу гурту.

У новому синглі йде мова про любов, спогади та навіть інші світи. Ідейність такої тематики прослуховується вже з перших рядків. Безумовно десь існує така країна мрій, куди прагне кожен із нас, маючи свої бажання та свої прагнення. Голос коханої людини та віщі сни вкажуть дорогу та не дадуть загубитись, треба лише довіритись почуттям. Зустрівши своє справжнє кохання та маючи такі, здавалося б, прості речі як жовте поле та синє небо, стають не потрібними навіть інші світи. Адже час проведений разом просто неба є безцінним та дуже пам`ятним.

Сни є річчю феноменальною, такою, що навіть сучасна наука губиться у їх павутинні. У пісні розповідається про таємничу особистість, що являється у сні, а після завершення останнього одразу ж губиться. Постає дуже важке питання існування такої особи наяву, або можливо навіть і у іншому світі… Проте, головний герой пісні не втрачає надії і не зупиниться ні перед чим аби її знайти. не здавшись та не скорившись, людина стає насправді щасливою, досягши омріяного майбутнього.

Прем`єра пісні на радіо відбулась на хвилі «Радіо ЄС», а трохи згодом пролунала і на багатьох інших. Гурт «Біла Вежа» виконує титанічний обсяг роботи, працюючи над новим альбомом, співпрацюючи з радіостанціями, знімаючи відеоролик до вище згаданого синглу, регулярно з`являючись на телебаченні у програмі «Х-фактор» та просто радуючи своїх прихильників звичайними живими виступами. Це гідно поваги.

Дерій Сергій | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні