Інтерв’ю з талановитою людиною.

0

Хочемо вам зараз представити інтерв`ю з талановитою людиною – дніпропетровським художником, музикантом і поетом Олександром Мазуром. Цей юнак малює чудові картини з патріотичними, і не тільки, сюжетами, які безумовно варті нашої уваги.

Крок у Рок: В якому стилі ти малюєш?

Олександр: Скоріше за все мій стиль є такою собі художньою сумішшю, бо я не можу віднести свою творчість до якогось конкретного художнього стилю.

Крок у Рок: Що тебе надихає на створення своїх картин, на їх сюжети?

Олександр: Навколишні події, мабуть, все, що відбувається навкруги. Це як музики в Узбекистані – що бачу, те й малюю. Буває книгу прочитаю, а потім намалюю цікаве фентезі, наприклад. Ось є в мене картина, на яку кажуть «Дівчина в Донецьку». На ній зображена дівчина, що стоїть посеред зруйнованого міста. Насправді цю картину я намалював ще років 5 тому, а вона виявилась пророчою.

Крок у Рок: Чи виставлялись твої роботи на виставках?

Олександр: Так, я брав участь у декількох виставках, що відбувались у художньому музеї та арт-центрах. Але взагалі я про це не думаю, не маю такої мети, щоб спеціально робити свою виставку. Здебільшого малюю для себе, в своє задоволення.

Крок у Рок: Тобто ти свої роботи не продаєш і не даруєш?

Олександр: Продаю, але рідко, коли малюю на замовлення. І дарую інколи свої картини, можу навіть на вказану тематику намалювати і подарувати, якщо натхнення прийде.

Крок у рок: Чи є для тебе якась творча різниця між малюванням та музикою? Точніше над процесом їх створення.

Олександр: Це все взаємопов`язано, не має такої межі. Я можу ось малювати собі, а потім взяти гітару – заграти, далі сісти писати вірші, і знов повернутись до малювання. Можу, коли малюю, просто слухати улюблену музику – важку.

Крок у рок: Ти ще й вірші пишеш?

Олександр: Так. Деякі з них можна знайти в соцмережі на моїй сторінці.

Крок у рок: Я знаю, що твої картини навіть попадали до рук відомих людей. Розкажи про це.

Олександр: Так, мої картини є у Яроша, Олійника,командира ДУКу – Рембо, та навіть у Президента. Ярошу я подарував картину, коли той лежав поранений у лікарні. Забіг до палати без дозволу, й подарував. Потім бачив цю картину в сюжетах новин неодноразово.

Фото картин Олександра:

 yLPdK6qHnSE xhU9KxzS51s Vj7ksZTnccQ Ssb2tL36nRs sRYDu_Awh0k PZQ39y0rvWQ o8ycpDqHlVo lZEJmf4kOqM II1LgwbqHvI hxF0UHmbCy4  Bsls8ZXShe4 6lvcQoJsY6g 2jr8ik93-Hc _SHSyJ4rE9M

Автор: Станіслав Потапенко


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Рок робить людей добрішими ;)

Кожна дія несе за собою наслідки. Звісно, прослуховування музики не може призвеси до негативного результату, але в певному ракурсі вона змінює нас. Давайте подумаємо, що ...