«вПершеtour» гурту ДіагноzZ

0

Ось майже і закінчився фестивальний сезон. Він подарував нам незабутні враження та нових друзів на «Заході», «Республіці», «Шефесті» та багатьох інших дійствах. «Це був 2015. Ми розважались, як могли», – скаже хтось, але десь далеко в душі з’явиться смуток, бо ж фестивалі – це не просто розвага, це стиль життя. І розфарбувати ці сірі безфестові будні нам допомагають концерти та тури улюблених гуртів.

Одним з таких рятівників цього року буде гурт ДіагноzZ з файного міста Чернівці. Бенд зібрався в одне ціле не так давно. Лише рік назад, а саме у серпні 2014 року вони вирішили, що не слід чекати, поки хтось почне змінювати, підтримувати і творити якісну українську музику, а треба робити це самотужки. Так з’явилася ідея, а згодом виник і сам проект із назвою «ДіагноzZ». Говорити про якийсь конкретний жанр не дуже правильно, бо ж навіть сам гурт не вписує власну творчість в якісь рамки. Тут була б доречною назва «рок емоцій», «емоційний рок», бо ж душа, гумор, сльози, радість, ненависть, кохання, хвилювання, байдужість – це все вони, це їхні композиції.

І ось, якщо хтось наважується на перший альбом протягом декількох років, то ДіагноzZ не змушував своїх прихильників так довго чекати і вже через рік, у липні, представив свій дебютний ЕР альбом із назвою «Людина». До того ж на цьому зупинятися ніхто навіть не думав тай відсвяткувати таку подію треба було б як слід. Так одним з найкращих варіантів для цього було обрано тур містами України. І ось бажання стає дійсністю. Вже зовсім скоро стартує «вПершеtour» на підтримку альбому «Людина»

Десятого жовтня першою в списку міст пощастить стати Коломиї. Далі п’ятнадцятого жовтня потрапити на атмосферне дійство зможуть одесити. Шістнадцятого жовтня буде запалювати Кіровоград. Сімнадцятого – сколихнеться Харків. Наступними будуть міста Теплик та Вінниця 23 та 24 жовтня відповідно. А ось 25 жовтня гурт добереться до творчої столиці України – міста Львова і 26 жовтня завітає в рідні Чернівці. Та це не кінець: список міст може доповнитися і вашим, отож не пропустіть частину музичного світла в буденній темноті.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Той, хто залишається в тіні…

Як ми з вами знаємо, сім’я музичних інструментів дуже велика. Це навіть швидше родина, яка поділяється на сім’ї – ударні, духові, струнні та багато інших. ...