Винекнення пхк гурту Alesana

0

Привіт всім любителям року. В кожному гурті є своя особливість. Якійсь гурт дивує нас глубоким сенсом слів, якійсь гурт чудово володіє музикальними інстрментами…Сьогодні я розповім вам, про гурт, якій здивував весь світ своїм незвичним вокалом, скрімом і гроулом.Любов до порівняно важкого року мені надав саме цей гурт. Сьогодні ви дізнаєтесь про гурт “Alesana”.

Жанр пісень цього гурту – Пост-Хардкор, скрімо. Мало хто знає, що назва “Alesana” походить від назви вулиці “Aliceanna Street”, на якій жили учасники цього гурту. Початком їхньої кар*єри вважаютсья 2004-2005 роки. В 2005 році був виданий перший їхній альбом “Try This With Your Eyes Closed”.Alesana швидко привернула увагу не тількі фанатів року, а й увагу продюсерів, завдяки незвичайному скріму й голосу вокаліста гурту Деніса Лі.

Чутки про цей гурт швидко росповсюдились по Європі та Америці. Першим, на що звертали увагу слухачі – це незвичний вокал. У піснях відбувалися швидкі зміни з панківського вокалу на високий скрім. Дійсно, саме це і привернуло мою увагу…В їхніх піснях часто монжо почути цей “істеричний крик”. Деякі вважають що цього слід уникати, але на мою думку, це крик – одна із найяскравіших і найліпших особливостей цього гурту.

Мої найулюбленіші пісні “Alesaana” – “Congratulate i hate you” та “Heavy Hangs The Albatross”. Перша пісня починається з неримованих слів, які супроводжуються спокійною мелодією. Раптово мелодія пришвидшується і починається те, що я називаю дійсно чудовим скрімом. Мене вразила швидкість, з якою вокаліст скрімить. На ряду з цимми чуємо швидку мелодію. Деніс Лі має гарний голос, тому скрім переривається високим вокалом…

Не можно говорити про якійсь визначений жанр пісень “Alesana”. Вони вміло експерементують і в одній пісні можуть бути одразу декілька жанрів рок музики. Цей гурт – приклад для нових сучасних гуртів.

Автор: Kolya Synoptik


Aliceanna

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні