Виступ Forain та Інтерв’ю з Melange

1

Добрий день, шановні читачі!

10 квітня я побував на концерті запорізької команди Forain, котрий вони давали у рамках свого туру під назвою “Here And Now Tour”. Вони відвідали 10 міст України та Росії, а концерт у Полтаві був завершальною точкою туру.

Виступ Forain та Інтерв’ю з Melange

Трохи згодом ми опублікуємо інтерв’ю із Forain, а зараз мені б хотілося детальніше розповісти про концерт та поділитися враженнями із Вами.

Отже, окрім Forain виступали Melange, Emily Street 16 та Lucid Dream.

Потрібно подякувати Артему Міняйло, учаснику гурту Melange, за організацію концерту. Якщо казати про зал клубу Marselle, то він невеличкий, але там дуже гарний звук. Єдиною поганою стороною організації було те, що концерт повинен був розпочатися о 18:00, але групи все ще продовжували саундчек. Внаслідок цього концерт розпочався на годину пізніше.

Першою почала виступати полтавська команда Emily Street 16, їх музика схожа на щось середнє між Nirvana та Blink-182. Спочатку, як це зазвичай буває, під сценою майже нікого не було, але потім деякі хлопці почали збиратися, створюючи атмосферу драйву. І кожен гурт був безмежно вдячний своїм слухачам за таку підтримку.

Потім, несподівано для всіх, другими вирішили виступити хедлайнери — Forain. У їх програмі, котра тривала півтори години, були власні пісні та кавери на Limp Bizkit. Вони дійсно професійні музиканти, не дивлячись на те, що їхній гурт відносно молодий — їм нещодавно виповнилося 1,5 роки. Вони дійсно подарували нам вибух емоцій, особливо хочеться подякувати тій дівчині, котра безперестанно танцювала під сценою, радуючи своєю енергією не тільки музикантів, а й слухачів. Як потім виявилося, саме ця дівчина сприяла тому, що Forain все ж таки опинилися у Полтаві. Також соліст Forain порадував нас однією акустичною піснею. Він казав, що завжди нервує, граючи цю пісню, але я на всі 100% можу сказати: ”Він зіграв її чудово.” Також хочеться подякувати звукорежисеру концерту Дмитру Добросолу та звукорежисеру Forain — Аліму Бабіну. Він, як один із членів запорізької команди, допомагав гітаристу, граючи на невидимій гітарі. ;)

У кінці свого виступу соліст Forain подякував усім слухачам, сказавши, що Полтава — це классне місто, було дуже приємно таке чути.

Виступ Forain та Інтерв’ю з Melange

І ось, прийшла черга виступати іншій полтавській команді — Melange. Щоб проникнутися настроєм хлопців, я пропоную Вам прочитати невелике інтер’ю із ними.

КРОК У ROCK: – Чому Ви обрали саме таку назву для свого гурту?

Денис: – Melange? Чому саме Melange? Чесно? Чорт його зна. Слово “меланж” має багато значень. Найпоширеніші значення це “яєчний порошок” та “окислювач для ракетного палива”. Наша назва символізує саме окислювач для ракетного палива. Ми літаємо у космосі!

Артем: – У нас був перший концерт, і для афіші нам потрібно було, буквально за годину, обрати назву. У нас був варіант “Квиток до раю”. Але, вирішили, все ж таки, назватися Melange. Всі згодні, всі задоволені.

КРОК У ROCK: – Для загального прослуховування у Вас зараз доступні лише 2 демо-записи. Чи плануєте Ви записувати студійний матеріал?

Артем: – Взагалі, у нас зараз невеличкі проблеми із репетиціями. Але, ми напрацьовуємо матеріал, і було б дуже класно, якби у кінці весни у нас вийшло записати студійне ЕР.

КРОК У ROCK: – Також нещодавно Ви виклали акустичне відео, чи плануєте Ви рухатися у цьому напрямку далі?

Максим: – Звичайно, хотілося б, адже можна розширювати аудиторію завдяки акустичному варіанту нашої творчості. Плануємо виступати у невеличких клубах, шукати свого слухача.

Артем: – В основному, наша творчість представлена важким виконанням. Не те щоб сильно важкому. Просто ми не замислюємося над стилістичними рамками – що в нас виходить, те й граємо.(Сміється.) А, взагалі, акустика – своєрідне доповнення, інший бік творчості.

Максим: – У такий спосіб можна передати більше почуттів. Просто, у важкому варіанті не чути тексту, тому ми і робимо акустичні пісні, щоб слухач зміг почути наші заклики.(Сміється)

КРОК У ROCK: – Якщо повертатится до демо-записів, то основною темою Ваших пісень є дух бунтарства. Чи плануєте Ви відходити від нього, чи хотіли б у ньому залишитися?

Денис: – Ми хочемо бути групою, яка буде різностороннью у тематиці, але наразі основною темою, все ж таки, є протест проти системи, влади та усього.

Евгеній: – Зараз, можна сказати, ми знаходимося на стадії появи нового треку, котрий буде відрізнятися від старих. Там не буде духу бунтарства, просто я не дозволю Денису писати текст.(Сміється) Новий трек буде більш якісний, і я гадаю, що ми запишемо його на студії.

КРОК У ROCK: – Запитання до тебе, Артем. Чи можеш ти розповісти щось про організацію концерту?

Артем: – Так, звичайно. Гурт Forain знаходиться у десятиденному турі, і Полтава – остання точка. Вони виступали у Санкт-Петербурзі та інших великих містах, але вони вони задволені організацією якраз у нашому місті. Це дуже приємно, адже я – один із організаторів.

КРОК У ROCK: – І невеличке побажання нашим читачам. ;)

Артем: – Слухайте справжню музику, не гоніться за модою та грошима, робіть все для душі.

Денис: – Будьте справжніми, займайтеся тим, що Вам подобається і будьте чесними! Якщо я рижий, то я кажу, що я – рижий, кажу це з гордістю, і не викаблучаюсь, кажучи, що я блондин.(Сміється)

Максим: – Будьте щирими, молодими та слухайте нас!(Сміється)

Евгеній: – Ходіть на концерти, відривайтеся, будьте чесними, не ведіться на “понти” і не старайтеся бути крутішими, ніж Ви є насправді. Тому що кожна людина по-своєму унікальна, і якщо ти такий який ти є, отже, знай, ти – крутий!

Їм довелося грати після хедлайнерів, але вони змогли виступити на високому рівні, подарувавши усім слухачам не менше драйву, аніж Forain. Що ж, хлопці не збрехали, їхні інструменти звучали так, що вокал неможливо було почути, якщо ти не чув перед цим демо-записи. До того ж, Денис, бас-гітарист гурту, грав так емоційно, що вдарив своєю гітарою Максима — вокаліста гурту. ;)

Ну, а завершити усю програму випало гурту Lucid Dream. Гітарист гурту грав настільки емоційно, що порвав аж три(!!!) струни!

А у кінці концерту відбулася невеличка сутичка із представниками закону, але все обійшлося.
Норматив з ненормативной лексики було виконано на всі 100%. ;)

Хотілося б подякувати організаторам, за цей чудовий концерт, та музикантам, за те, що вони створили таку атмосферу драйву та подрували стільки адреналіну! У повітрі був запал знайомий всім. Саме цей запал зветься свобода. Справжня свобода душі!

Автор: Микола Буняк

Фото: Валерія Дашко


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

M1 Music Awards 2017

9 грудня в Палаці Спорту пройшла третя музична нагорода M1 Music Awards 2017. Це взятий аналог від американського Music Awards, який проводиться з 1973 року.