Виступ Sindy De’Ville.

0

Львівська глем-банда Sindy De’Ville порадувала нас черговим виступом, цього разу – на вечірці Millenium Tunes, що відбулася в суботу 5 жовтня 2013 року.

У своїй творчості гурт орієнтується на класичні традиції глем-року 80-х років минулого сторіччя та цілком хардове звучання, характерне для нової хвилі хард-н-хеві. Самі себе музиканти ідентифікують як хард- енд -глем. Звук нагадує нам ностальгічні блюз-рокові мелодії.Виступ був приурочений ще й до виходу EP Sindy De’Ville. Нововидані пісні: «Murderer», «Perfect Lover», «Still Waiting», «Fever». Всі вони мають яскраві ознаки «хард-енд-глему».
На концерті «Millenium Tunes» Sindy De’Ville показали справжнє шоу. Музика стала більш самобутньою порівняно із минулими виступами, зникли алюзії на інші гурти. Зовнішній вигляд музикантів на сцені повертає нас до найкращих традицій глем-металу, який усі знали і любили у згаданих вище 80-х роках ХХ ст. Концертний виступ вийшов драйвовим та емоційним, рок-н-рольним на всі сто! Хоч гурт і виступив майже наприкінці програми, але очікування своєї черги не змарніло настрій героїв, і вони захоплююче  презентували нові пісні та зіграли декілька старих.
Гурт викликали на біс, і ми мали змогу послухати ще раз у живому виконанні одну із минулорічних пісень – «Aggressive Love», а також кавер-версію на пісню Accept – «Princess Of The Dawn». Музиканти заграли б ще, репертуару у цих виконавців було достатньо, – однак надійшла черга інших гуртів і Sindy De’Ville тріумфально покинули сцену «Міленіуму», залишивши приємні враження і рок-н-рольний настрій.
Цей гурт виділяється на фоні інших тим, що, будучи новоствореним колективом, вже надзвичайно багато досяг. Лише за період, менший ніж два роки, Sindy De’Ville записали сингл «West Sun», зняли кліп на однойменну пісню, випустили EP під назвою «Heart’n’Bullet» і готуються записати альбом. На репетиціях немає характерного для молодих банд несерйозного відношення до своєї роботи, а тільки цілеспрямована праця на благо львівського глем-металу. Колектив не дозволяє собі спустити планку, а це надзвичайно важливо для такої амбіційної професії, як рок-музикант. Зупинишся – деградуєш, і наші глемери це чудово розуміють, тому не покидають спроб ставати кращими щодня.
У спілкуванні музиканти – прості й вільні від зоряною хвороби люди, вони розуміють, що це – лише початок. Але який блискучий початок!fHyPLlRXydgВелике дякую за надані фото Дейву Кларку

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт, який смачно чути…

Хороша музика, як добра страва, здатна творити чудеса. Отож, сподіваюся, що ви вже приготували одне чи інше, а ще краще, якщо і те, і інше, ...