«Waves of Time» дебют кліпу гурту Season of Melancholy

0

В Україні мода на метал-гурти не закінчується, все тільки починається. Як і у гурту  з Києва Season of Melancholy. Молоді хлопці грають в напрямку romanticmetal

 

22 січня дебютував їх кліп на пісню “Waves of Time”, яка увійде до майбутнього альбому. Фронтмен гурту Павло Новаковський постав у кліпі епатажним героєм, душа якого перероджується. Чорно-білі фарби тільки підсилювали інтимність відеоряду. Цей кліп є результатом цікавої співпраці металістів і дизайнера одягу Натальї Фарносової, яка стала режисером для гурту.

— Я завжди притягую особливих людей та унікальні речі. Почувши пісню, я не змогла забути про неї. Вона зачепила мене, зачепила мою уяву… Я – меломан. Все бачу по-своєму, так що вирішила поділитись своїм баченням цієї пісні! — комментує режиссер Наталія Фарносова. — Уявіть. Грудень. Снігопад. Центр Києва. Затори. З мого будинку моди виносять на носилках людину в мішку для мерців… За ним біжить оператор, знімаючи та з криками: «Ти не в фокусі! Ще раз!», а в цей час, з проїжджаючих автівок визирають з вікон шоковані люди, спостерігаючи за цим дійством… Вони і не підозрюють, що це фінальна сцена мого кліпу!

Хочеться погодитися з режисером, пісня “Waves of Time” чіпляє, проникає в душу. Вокал Павла Новаковського спокійно і впевнено опановує слухача. Поєднавши такі вокальні данні з талановитою режисурою, публіка отримала якісний продукт з відтінком готики. Цей кліп може стати гарним стартом для гурту.

— Особисто для нас ця пісня символізує відродження гурту, нові шляхи та є дійсно важливим результатом спільної продуктивної праці, — комментують Season of Melancholy.

Офіційні сторінки гурту:

facebook.com/seasonofmelancholy

instagram.com/season_of_melancholy_official

https://www.youtube.com/channel/UCqNg34jc3iICH_Tn5HDz6IA

myspace.com/season_of_melancholy

soundcloud.com/season-of-melancholy

seasonofmelancholy.bandcamp.com/

Автор: Полигаєва Альона


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Коли назва не відповідає змісту

З чим у Вас асоціюється слово «pokerface»? Чоловічком, намальованим у стилі мінімалізм? Популярним на просторах Інтернету мемом «хлопчика в піжамі»? Виразом обличчя найкращого друга, коли ...