Woodstock Ukraine 2017 – фестиваль миру, любові та свободи

0

Фестиваль Woodstock Ukraine 2017, який відбувався з 11 до 13 серпня в аеропорту «Цунів», що поблизу містечка Городок (Львівщина),  цьогоріч був особливо масштабним – організатори нарахували близько 20000 осіб.

Цей фестиваль добре описує давнє прислів’я: краще один раз побачити, ніж сто разів почути. На перший погляд, лайн-ап не надто вражає, тим паче що для більшості гостей значна частина гуртів була взагалі не відомою, але послухати все-таки варто.

Перший музичний день почали  Івано-Франківські «Патроничі». Численні  фанати гурту створили цілковито позитивну атмосферу. Гурти, які з’являлися далі змогли підтримати запал публіки та змусити її відриватися щосили. Тут були також  Roll Models, Le Bosour, AKUTE, TABU та «Фіолет». Кожна команда принесла свою частинку добра та позитиву у цей день, а усі фанаточки – а таких було надзвичайно багато – могли сфотографуватися з вокалістом гурту «Фіолет» – Колосом.

В суботу на поціновувачів музики чекало багато приємних сюрпризів. «Кімната Гретхен» виконала усі улюблені композиції та відкрила другий фестивальний день. Гуцули, об’єднані колоритною назвою «Кораллі» припали до душі відвідувачам, а особливо німцям,ті були в захваті від наших хлопців. Поляки Pull The Wire та CHORZY стали приємним відкриттям для фестивальників. Гурт DETACH в притаманному для себе стилі драйвово і водночас душевно виконали усю свою програму, зі сцени звучали і відомі композиції з репертуару, і нові, ще не записані. Завершили виступи на головній сцені так звані психоделіки, чуттєві та незвичайні для нас музиканти з гурту SINOPTIK. Моменти релаксу та  свободи – найкраще описують  цю музику.

І це лише маленька частинка з того, що відбувалося під час фестивалю. Активно працювала тиха сцена, на якій виступали хороші гурти, які заряджали своєю енергетикою вудстоківців. Такожщоденно на інтелектуальній локації відбувалися цікаві лекції від письменників та цікавих людей, які люблять подорожувати. Смачно поїсти, пострибати з парашутом, відпочити з Mantra House, пограти з друзями у волейбол та інші цікаві штучки можна було побачити та спробувати на фестивалі Woodstock Ukraine 2017.

Останній день промайнув надзвичайно швидко. Трішки божевільні хлопці з гурту Godbite яскраво розпочали цей день, після них продовжили «Натоліч», One light inside, Fontaliza та зірки шоу «Х-фактор»л – Epolets. Усі музиканти запам’яталися чимось та змогли здивувати прихильників. Павло Варениця (вокаліст останнього гурту) заліз майже на верх сцени і звідти виконував пісню. Шоу, яке створили хлопці,  точно не залишило байдужими присутніх. Більшість музикантів виклалися на повну і залишили солодкий присмак триденної музичної феєрії.

Автор: Іванка Панасюк


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

We don’t need no education!

Рок-музика – музика молодих, а іноді – надто молодих. Науково  доведено, що наші музичні смаки формуються в 13-14 років. А скільки популярних на весь світ ...