«Запальничка» SKYSTATION

0

Минулий тиждень для справжніх поціновувачів рок-н-ролу завершився презентацією дебютного альбому гурту «SKYSTATION» з гарячою назвою «My lighter». Ексклюзивно, вживу відчути енергію «запальнички» випала можливість фанам з рідного міста хлопців.

Мінімальна затримка початку заходу не могла не потішити усіх присутніх, кількість яких перевищила сотню. Як спеціальних гостей розігріти натовп було запрошено гурт «The Outland». До речі, впоралися вони на відмінно. Оутленди стрімко розкачали натовп і градус очікування в залі запорізького пабу «Chicago blues» досяг точки кипіння.

to1

to2

to3

Виступ гурту “The Outland”

Можливо, саме тому виступ господарів вечора почався з невеликого форсмажору. Але хлопці не розгубилися. Допоки гітарист «SKYSTATION» Віталій вирішував проблему зі своїм інструментом, ритм секція не давала можливості охолонути атмосфері. Соло бас-гітари й барабанів нікого не залишили байдужими.

s1

Соло бас-гітари й барабанів (гурт «SKYSTATION»)

Ось проблема вирішена й четвірка молодих талантів «SKYSTATION» починає свій виступ. Вже на першій пісні слухачі залишають свої місця, які встигли зайняти під час невеличкого перепочинку, й до закінчення концерту залишаються під дією енергетики гурту.
Окрім презентації нових пісень, хлопці порадували всіх присутніх кавером на The Subways – Rock & Roll Queen, який вже став візитівкою Скайстейшн. Але у їхньому виконанні «Королева Рок-н-Роллу» набула іншого, ще більш драйвового звучання.

s5

s4

s3

Виступ гурту «SKYSTATION»

Слід відзначити, що в залі можна було побачити не тільки молодь, а й нетипову, більш зрілу аудиторію, яка також відривалася на повну. Це свідчить про те, що хоча хлопці й є представниками нової сторінки української рок-музики, з впевненістю можна сказати, що їхня творчість сподобається й поціновувачам старої школи.
Презентація першого альбому для гурту по суті була квінтесенцією всього, чого хлопці досягли за останні роки своєї творчості. А те, що він припав слухачам до смаку, якнайкраще демонструє, що рок-музика міцно закріпилася в серцях й плейлистах українців.

s8

s7

s10

«SKYSTATION» з фанатами

Фотографії люб’язно надала Еліна Лихо – https://vk.com/elinaliho_photography
Кір Болтков | Крок-у-Рок


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні