Женя Мантулін: Я живу, щоб грати!

0

Ми всі за нього переживаємо і чекаємо його повернення, аби знову чути “шістнадцяті” переходи по тамах, слемитись під божевільні взбивки та бачити його майстерність на концертах. Сьогодні ми дізнаємось, як справи у нашого друга Жені Мантуліна з гурту “Jinjer”. Саме ж інтерв’ю раджу почитати тим, хто падає духом в цей нелегкий для нас всіх час. Заряджає силою!

8-sNXEHrxGE

Женя Мантулін, ударник гурту “Jinjer

“Крок у Rock”: Жень, привіт. Розкажи, як твоє самопочуття? Коли тебе, нарешті, можна буде побачити за ударкою ?!
Женя: Привіт! Почуваю себе на тверду «трієчку» за п’ятибальною системою! Травма важка і в ході лікування попадається багато підводних каменів, які уповільнюють відновлення. Займаюся спортом! Якщо чесно – ніколи не захоплювався такою справою, бо попросту це – не моє. Але без фізичних навантажень тут впоратися нереально! Як мені сказав мій реабілітолог, «В твоєму випадку ефективніше за фізичну реабілітацію у світі нічого немає.» Тому кач, і тільки кач! ☺ І він дає свої плоди, бо прогрес є! Як скоро я буду на “кардані ” – не можу сказати, так як сам не знаю. Якщо взяти кількох людей з однаковими травмами – їх одужання все одно буде різним. Один відновиться через рік, другий – через десять років, а третій не відновиться зовсім… Тут все залежить від самого пацієнта. «Займайся і будеш ходити» – наказав мені лікар, що я і виконую!

“Крок у Rock”: Чи відчуваєш ти підтримку від шанувальників важкої музики, в чому вона проявляється?
Женя: У мене велика підтримка від людей з усього світу, за що їм величезне «спасибі»! Мені постійно пишуть, цікавляться моїм здоров’ям, відвідують, також допомагають фінансово! Завдяки цим людям мені була зроблена дорога операція на хребті. Завдяки цим людям зараз у мене є шанси повернутися до нормального життя і знову рубати метал! ☺

TdYm6qkIuVM

Женя Мантулін: “…мене підтримують люди з усього світу…”

“Крок у Rock”: – Розкажи про вчителів, які вплинули на твою майстерність та гру на ударних.
Женя: Коли я захопився важкою музикою і мною було прийнято рішення навчитися грати на барабанах, я, маленький хлопчик, сів на велосипед і відправився в музичну школу. От туди Боженька і послав мені великого Гуру ударних, тому з моїм вступом він якраз і почав там вправляти руки хлопчакам. Це не були якісь «цяцьки-пецькі»! Чуков Ігор Вікторович «поставив» мені руки, навчив правильно рубати метал і змушувати барабани «видавати м’ясо»! А коли у мене щось не виходило, він жартома казав: “Якщо тебе коли-небудь запитають: «- Хто твій вчитель?» – не називай моє ім’я!”. Такі люди особливо важливі зараз, тому вчителів, які правильно дадуть тобі “стусана під зад” в наш час мало! Велике йому «Спасибі»! Ну, а слухав я в той час Джоя Джордісона і слухав те, що він творить за барабанами… Завдяки йому і опанував власний стиль гри! В мене з ним телепатичний зв’язок: якось, прийшовши на студію, я вигадав хитромудру збивку, і скрізь її намагався всунути в пісню. Не пройшло й місяця, як вийшов новий альбом Slipknot, де Джої в точності зіграв цю збивку! «Спер, сволота», – подумав я. ☺

“Крок у Rock”: – Як думаєш, твоєї майстерності на даний момент достатньо для того, щоб самому навчити когось грі на перкусії? Чи були такі пропозиції?
Женя: – Взятися когось навчати – це дуже серйозна справа і велика відповідальність. Перевчити після того, як тебе неправильно навчили – дуже складно. Це те саме, що неправильно зрослася кістка, а потім її потрібно розламати і знову правильно зібрати… Я вважаю, що отримав досить багато досвіду в барабанному мистецтві, щоб передати його людям, які мають бажання навчитись. В той же час, ти повинен бути хорошим психологом, щоб правильно завантажувати інформацію людині для правильного осмислення. Звичайно, було багато випадків, коли люди зверталися до мене! Половина з них просто не думала що заняття на ударних – це довготривалі посиденьки з штовханням pad’у під метроном! Вони думають, що прийдуть до мене на урок і ми будемо рубати метал, але це – не так! Я пройшов через ці нудні щоденні посиденьки з pad’ом і знаю, що це працює! Так що, якщо людина хоче добитися результату і готова трудитися – я допоможу їй неодмінно!

 

zm403eESl04

 

Женя в складі гурту “Jinjer” під час європейского туру, 2014 р.

“Крок у Rock”: – Назви головні речі в житті, без яких ти б не зміг обійтися?
Женя: – Віра в себе і наполегливість! Потрібно завжди вірити в те, що ти робиш і ніколи не здаватися!

“Крок у Rock”: – Друзі з «Jinjer» з тобою завжди на зв’язку? Стежиш за творчістю гурту?
Женя: – Неодмінно! Я завжди з ними на зв’язку і дуже сильно скучаю за ними! За освітою я – кібер-програміст і вони не знають, що я встиг вшити їм кожному по чіпу у вухо. В результаті у мене зараз на моніторі показано стан душі, здоров’я, щастя та інші життєві показники всіх учасників гурту. Якщо показники у когось критичні – я дію будь-якими способами! Ми піклуємося один про одного! :-D

“Крок у Rock”: Чи є у тебе особистий рецепт позитиву? Що б ти порадив людям, які не знають, де його знайти?
Женя: «Я поспішаю посміятися над всім, інакше мені довелося б заплакати» – сказав П’єр де Бомарше. Я згоден з цим дядьком і в усьому намагаюся бачити позитив! Думаю це – правильно! Даруйте один одному більше посмішок і дивіться шоу  “Сейдиснилю”! ☺  Вона несе в собі море позитиву!

“Крок у Rock”:- Розкажи про плани на найближче майбутнє і скажи парочку слів для читачів «Крок у рок».
Женя: Якнайшвидше реабілітуватися і знову сісти за ударку! Вважаю, що кожна людина має робити те, що їй судилося. Я живу, щоб грати!

Читачам “Крок у рок” бажаю побільше хорошої музики в їхні домівки і тверезого розуму в головах! ☺

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

Автор: Андрій Микитенко

 


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні