Zoanthropy – рецепт правильного звуку

0

Вмощуйся на своєму стільці, або дивані, зручніше, шановний читач, сьогодні я розкажу тобі про один чудовий київський андеграундний гурт. Ім’я йому Zoanthropy (Зоантропія – психічний розлад при якому людина думає, що вона тварина – ред.), хоча, спочатку назва була Tracks on Ice. Учасники колись були (деякі і зараз являються- ред.) причетні до таких гуртів як Endlessshade, Small Depo та Rings of Rhea. Виконавці позиціонують себе як сладжовий пост-метал із елементам пост-року, але слухаючи їх наживо хочеться ще додати фюнерал до цього списку, через мотиви, тексти і повільні рифи.

На даний момент гурт випустив EP «vol.1», який ви можете прослухати на бендкемпі (https://zoanthropyband.bandcamp.com). Він містить три треки з доволі цікавими, атмосферними текстами. Щодо пост-рокової складової, яку я згадував вище, як на мене, у композиції Carnivore вона недоцільна (хоч загалом трек мені більше всього сподобався), принаймні, слухаючи у записі, адже градус різко падає і це починає звучати як Krobak. Разом з цим, запис сповнений неабиякою енергетикою. А ось у Foehn і Segregated все сприймається добре скомпоновано і упорядковано. Загалом, рифи жирні і соковиті, як і належить сладжу. Хлопці обіцяють скоро починати над новим релізом і думають, що все буде готове ще до літа. Побажаємо їм успіхів!

Цікавий факт: обкладинку EP намалював тату-майстер з Києва – Коля Кольщик.

Чому варто їх слухати?

  • Виконавці дійсно хочуть робити якісний матеріал і їм важливо, аби слухач був по-справжньому зацікавлений.
  • Оригінальна задумка грати сладж з мелодійними вставками, а це добре, бо сладж – це круто і його у нас хотілось би чути більше, так би мовити, не Kasu Weri єдиним. Наявність мелодичності свідчить про те, що виконавці не бояться експериментувати зі звуком, що теж, в свою чергу, є позитивним фактором.
  • Якщо Вам подобаються такі гурти, як Cult of Luna, Amenra або ISIS, то цей гурт принесе Вам неабияке задоволення.
  • Стильні, атмосферні живі виступи.

Сподіваюся, що ця стаття переконала Вас піти і зацінити їх наживо. А наступний концерт – 17 березня у Coschey Bar разом з Raw Grip, тому йди і підтримуй молодих представників андеграунду!

Автор: Владислав Ткачук
Фото: Катерина Лащикова


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Перший інді-лейбл Запоріжжя

За кордоном інді-лейбли давно відіграють принципово важливу роль в становленні молодих гуртів. Зародившись ще в 60-х роках ХХ-го століття термін «інді» використовувався для позначення «незалежних» ...