Zucchero – Black cat. Новий альбом відомого блюзера

0

Вперше з новою програмою Україну відвідає неперевершений Zucchero (Дзуккеро). Новий альбом відомого співака «Black Cat» вже встигли оцінити фанати з США, Австралії, Нової Зеландії, Японії та інші країн. А вже 14 вересня Ти зможеш на власні вуха почути улюбленого виконавця в Київському Палаці «Україна».


«Black Cat» – це тринадцятий студійний альбом італійського блюзового рок-співака Zucchero Fornaciari, випущений 29 квітня 2016 року. Це його перший повноформатний студійний альбом випущений через шість років після «Chocabeck» (2010).

Альбом позначений музикою, яка сягає душ своїм блюзовим корінням та звучанням відомого “Oro Incenso & Birra” (1989). За словами Дзуккеро, альбом ніяк не пов’язаний з західним розумінням поняття «Чорної кішки», а є уособлення афро-американського – «культури, традицій та символу поклоніння “. Це “самий темний та грубий» альбом Zucchero в плані мелодійного звучання.

У програму туру «Black Cat» увійдуть як нові композиції, так і безсмертні хіти Zucchero, завдяки яким його донині вважають найвідомішим музикантом планети.

Не пропустіть 14 вересня, Київ, Палац «Україна». Подаруйте собі та своїм близьким вечір прекрасної музики, яка залишиться в пам’яті на все життя!

Квитки: http://kvartal-concert.com/afisha/zucchero-14-9-2017#


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні