В Києві відгримів концерт AGHIAZMA

0

У п’ятницю 10 березня один зі столичних клубів розривав потужний гурт AGHIAZMA. Перед концертом колектив провів невелику прес-конференцію, де його учасники поділилися планами на майбутнє, поговорили про Євробачення і розповіли, на які конкурси й чому ніколи не підуть.

Kora Rex розповіла, що гурт пішов на Євробачення, щоб розширити рамки популярної музики. Якби в житті Аghiаzmа не трапилося цього конкурсу, то вони б усе одно займалися тим, чим займаються зараз – надсиланням заявок на різні фестивалі, проведенням концертів. Також Kora зауважила, що найоб’єктивнішим із суддів їй здався Данилко, і не тому, що він їм поставив найвищий бал, а тому, що він дійсно судив з точки зору шоу. “Прикольна вийшла імпровізація з Джамалою. Вона починає співати, а я стою і думаю: що робити? Мені їй підспівувати? Ну добре, підспіваю, коли ж іще вийде з Джамалою заспівати?” – з усмішкою розповіла солістка гурту.

“Усі люблять порівнювати, люблять якийсь ярлик повісити… Це неминуче. Нас досі порівнюють і з Lordi, із The Hardkiss. Хоча The Hardkiss до того, як вони розкрутилися, теж з ким тільки не порівнювали. Що більше буде з’являтися таких гуртів як Аghiazma, як ті ж Alt.End або Mar’lyn Monroe, то більше буде в нас індивідуальностей. Тим краще, бо менше будуть когось із кимось порівнювати”, – пояснила Kora.
На її думку, дуже круто, що колективи, які їх підтримують, усі різні. Прийдуть люди, яким подобається Аlt.End, яким подобається Aghiazma, яким подобається Mar’lyn Monroe, і вони будуть обмінюватися своїми смаками та інтересами. “Ми, як співдружні гурти, вирішили підтримати Aghiazma. Кожен концерт – це велике задоволення, віддача залу дарує неймовірний кайф. Ти граєш, і весь потік несвідомого виходить з тебе!” – поділився Андрій Савчук, соліст Mar’lyn Monroe.

На сцені разом з Aгіазмою були Alt.End, Mar’lyn Monroe, двоє діджеїв Олівер і Віра, а також запрошені вокалісти: Марк з Marakesh та Ольга з “Пающіх Трусов”

А про плани на майбутнє колектив розповів так: “Будемо продовжувати їздити по різних містах, фестивалях, будемо просувати яскравість”.

“Куди Аghіazmа точно ніколи не піде, то це на “Х-Фактор” і “Голос Крани”. А знаєте, чому? Тому що я не вмію співати кавери”, – зауважила Kora.

Зал дуже тепло прийняв усіх артистів і промовисто виражав своє захоплення, а після концерту фани ще дуже довго не відпускали головних героїв цього дня!

Переглянути світлини з концерту можна >ТУТ<

Автор: Оксана Демко


AGHIAZMA

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт Defactorial. Погляд на схід сонця

Молодість, запальна енергетика та ентузіазм роблять дивовижні речі. Саме вони надихають на нові звершення та прийняття нових викликів долі. Ці складові безумовно лягають в основу ...