Мистецький фотопроект «Творча спадщина»

0

Видатні люди з усієї України – митці, співаки, актори, спортсмени та громадські діячі об’єдналися в мистецькому фото-проекті «Творча спадщина», аби показати свою підтримку юним талантам. Бо майбутнє кожної держави – це діти і молодь. А кожна дитина – це особистість, яка в майбутньому прославить свою Батьківщину і стане гідним нащадком своєї нації.

Основою усіх основ у розвитку творчих здібностей дітей і молоді є приклад дорослих і їх підтримка. В усі часи є місце прекрасному, а Україна завжди славилася своїми талановитими людьми, які творять красиве, добре і вічне. Бо талант – це унікальний дар робити свою справу майстерно і філігранно. Відомі митці, співаки, актори, спортсмени та громадські діячі на власному прикладі показують молоді правильний життєвий орієнтир і прививають необхідні духовні цінності.

Організатором проекту виступив власник фотостудії «V1 studio» Роман Вовченко.

Оргкомітет запрошує до співпраці відомих українців, медіа-партнерів та не байдужих людей.

Зіркові учасники проекту: Катерина Бужинська, Diezel (Green-Grey), Богдан Бенюк, Олександр Павлік, дует Анна-Марія, Святослав Лукініч Alex Shelest, Sasha Ray, Володимир Ткаченко, Габріелла Массанга, Євген Хмара та ін.

Дата проведення: з 10 червня 2015 року

Місце проведення: Фотостудія «V1 studio» , вул. Щорса, 44а, корпус 2, Київ

Контакти:
Роман Вовченко (організатор) 0503309083
Нелі Погрібна (співорганізатор) 0963747033
Лала Цукерман (співорганізатор, прес – секретар) – 0966302802 lala.tsukerman@yandex.ru


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Душа вулиць… Душа міста…

Кожна стаття, кожен твір, кожна курсова, кожна дипломна розпочинається із заголовка. Це завжди було найскладнішим. Можна написати роман на десять томів, але підібрати влучний заголовок ...