Nytt Land – Hávamál (2015)

0

Грунтуючись на багаторічному музичному досвіді, глибокому дослідженні музичних традицій і культури Скандинавії, на кордоні архаїки і сучасних технологій був створений Nordic Ritual Folk Ambient проект – гурт Nytt Land.

Магія скандинавської музики заворожує з перших звуків і вже не відпускає. Вона унікальна і прекрасна в своєму звучанні. У ній живе Дух Півночі, стародавньї, епічної Півночі. Музика Nytt Land – це, у першу чергу, північний фолк, в якій сильно підкреслена ритуальна і світоглядна сторона. Знаходячись у ніші між етнічним ембієнтом і ритуальним фолком, ця музика звучить нехитро, але при цьому дуже майстерно.

“Nytt Land” – це містика природи, її внутрішнє життя, втілена за допомогою музичних інструментів у вигляді компакт диска, і в цьому ритуальність Nytt Land, бо природа сама по собі ритуальна.”(Rokk Sovet / 2015)

Варто сказати, що музикантами було обрано напрямок, що є малодослідженим на нашій сцені, і, як вони самі вважають, пройти їм на цьому шляху потрібно ще багато.

OPvW6bXH0sU

Ingredients:
Natalya Pahalenko (harpa, vocal, jew’s-harp)
Anatoly Pahalenko (tagelharpa, fiddle, flutes, litvin’s duda, jew’s-harp, frame-drum, samples)
Sergey Silitcky (jew’s-harp, overune flute, tambourine)

web – https://vk.com/nyttland


Nytt Land

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Рок і діти

Вперше я почув рок-музику ще в дитинстві. Мені тоді було 8 років. Завдяки своїй сестрі, яка на той час вже слухала майже всіх найбільш відомих ...