Otto Dix ознаменували своє десятиріччя випуском колекційного книжкового видання.

0

Новини від Dark Media Group:

“Колекційним виданням ‘Первая Декада’, у вигляді книги і DVD, десятирічний рубіж свого існування відмічає гурт Otto Dix.

Робота над створенням DVD і книги велася протягом року. Автор видання – Денис Ступніков (відомий московський музичний критик і журналіст, який співпрацював з такими групами, як Король И Шут, Вежливый Отказ, Алиса, Старый Приятель, Машина Времени, MORDOR, гітаристом Олегом Ізотовим).

Концертний DVD, що доповнює ювілейне видання, містить відео презентації останнього номерного альбому проекту – ‘Аніма’ в Москві.

 

 

Otto Dix по праву можна назвати однією з топових на сьогоднішній день груп російського електронного авангарду. У найближчих планах групи – продовження гастрольного туру на підтримку ‘Первой Декады’, який охопить Тамбов, Липецьк, Ростов, Краснода, ряд інших російських міст, традиційні травневі виступи в Москві і Санкт-Петербурзі, участь в 23-му фестивалі Wave Gotik Treffen (Німеччина), а також робота над наступним полноформатником, назва якого вже відомо – ‘Анимус’.”

Придбати колекційне видання Otto Dix ‘Первая Декада’:
http://muzicona.com
http://dizzaster.ru

Офіційний сайт Otto Dix: http://ottodix.ru
Otto Dix ВКонтакте: http://vk.com/otto_dix_official
Otto Dix на Facebook: http://www.facebook.com/ottodix.official

Промоушн неформатної музики: http://vk.com/darkmediapromo


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Про Панк 3. Кіберпанк у всій красі.

Корпорації які керують світом. Жорстока диктатура та бруд у місті майбутнього. Кіборги, роботи, тотальний контроль в обміні інформації та люди які цього не помічають. Цей ...