Zapaska у Вінниці

0

І знову улюбленець вінницької публіки Royal Pub відкрив свої двері для поціновувачів музики, що дихає і має свою власну душу. Музики гурту Zapaska.

Приїхали вони до нас із міста Кам’янець-Подільський. Zapaska – інді-поп дует. Яна Шпачинська та Павло Нечитайло роблять музику за принципом live looping. Дует використовує різні джерела добування та видозмінення звуку: акустичні інструменти (гітара, усні гармоніки, міні-баян, африканські народні інструменти), драм-машину та процесори ефектів. Zapaska створює насичені музичні композиції, прості й експериментальні водночас.

Zapaska у Вінниці

Стиль досить таки незвичний для наших широт. Але свого шанувальника він знайшов. Це підтверджують задоволені і вдячні обличчя слухачів, що завітали на виступ.

Zapaska у Вінниці

Цікаво, як двоє музикантів можуть створювати таку насичену, наповнену і багатогранну музику. Завдяки вмінню одночасно використовувати кілька музичних інструментів, електронні засоби, вокал, здається, що на сцені грає гурт з великим складом музикантів.

Zapaska у Вінниці

Плюсом гурту є те, що виконавці живуть своєю творчістю і кайфують від того, що роблять. І тоді навіть глядачам музика стає ріднішою.

Незвично, цікаво, непередбачувано, кольорово, меланхолічно… так минув вечір під звук мелодій гурту, що надовго запам’ятається – Zapaska.

Zapaska у Вінниці

 

Автор й фото: Святослав Кобильняк та Кучер Вероніка


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Пісні, від яких стає сумно.

Зимовий вечір. Кава чи чай, книги, фільми та музика. Немає сонечка…сумно… Коли погано на душі, та сил вже більше немає, тобі допоможе гурт, який не ...