Іти до мети разом з гуртом Septeema

0

Боротися та йти до своєї мети – саме це є сенсом людського життя. Звичайно, з цим багато хто може не погодиться, але все ж в більшості випадків це так. Для когось сенс життя – кохання, та коли воно помирає, то тягне за собою й сенс життя. Ще для когось – друзі, розваги, робота та будь-що інше, але все воно може зникнути в один момент, забравши з собою те, заради чого ви жили, а мета буде вести вас вперед.

Такої ж думки дотримується Septeema у своєму новому синглі із назвою «Борьба». Не чули ще про нього? Тоді не гаймо часу та знайомимося ближче з гуртом, його творчістю, зокрема вище названою композицією.

Гурт був заснований ще на початку 2014 року двома гітаристами Олександром та Германом і вокалістом Павлом. В листопаді до них приєднався басист Артем, а за барабани змушений був сісти Саша, та внаслідок безуспішних пошуків другого гітариста він повернувся до гітари та ще й на додачу вокалу, а місце драмера зайняв Михайло. Та на жаль в серпні Саша покинув гурт і зараз його склад виглядає наступним чином:

Паша Ехало –вокал;
Герман Лазебний – гітара;
Артем Тютюнник – бас-гітара;
Роман Макаров – гітара;
Михайло Вернер – барабани, бек-вокал.

Такою командою хлопці почали творити свою музику і результат не змусив довго чекати на себе. Так 25вересня у мережі з’являється новий сингл. Композиція повністю відповідає жанру, в якому працюють, а саме Djent і Progressive Metal і з перших секунд понесе вас на хвилях своїх в країну музики.

Трек починається коротеньким інструментальним вступом, та вже через лічені секунди він зливається з доволі потужним вокалом, і об’єднавши ці дві сили пробиває броню, щоб донести основну тематику до вашої душі, та посіяти хоч зернинку боротьби у вашому серці:

«Иди!
Управляй своей мечтою,
Будь уверен, это стоит
Твоей собственной боли.
Найди!
То, что связано с тобою,
И борись за тех, кто дорог
До последней капли крови»

Власне і ми бажаємо хлопцям боротися, адже вони лише на старті свого творчого шляху, та впевнені, що у них все вийде. Головне – йти до своєї мети, жити цією метою, зробити її своїм сенсом життя.

Автору впадлу себе підписувати.


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт Defactorial. Погляд на схід сонця

Молодість, запальна енергетика та ентузіазм роблять дивовижні речі. Саме вони надихають на нові звершення та прийняття нових викликів долі. Ці складові безумовно лягають в основу ...