Дитячі мрії українських музикантів. Частина 2

0

Люди часто мріють. Мрії допомагають їм жити і дають надію, що колись все буде краще ніж є зараз. Я люблю згадувати про що мріяв. В дитинстві, я бачив світ по-іншому ніж зараз, а дивлячись на власні очі розумію, наскільки змінився. Які ж дитячі мрії були в українських музикантів? Це запитання “мучило мене” вже давно і зараз я вирішив їм трошки набридати і порозпитувати. І що з цього вийшло читайте в моїх статтях, другу частину якої я презентую просто зараз.

Євгеній Абдюханов,” JINJER”

S-eBY1IJrYo

Я хотів стати видатним спортсменом. Майстром дзюдо і джіу-джитсу. Мене це приваблювало можливістю самореалізації та виплеску негативних емоцій.

Тому я б попросив “хейтерів” Jinjer бути обережними. Можливо раптово Євген захоче згадати, що в нього була колись така мрія. Вам тоді “мало не покажеться” 

 

Андрій Герасименко, “Morphine Suffering”

Герасименко

Я хотів бути вокалістом ще з малих років, як тільки “підсів” на рок. Десь в глибині душі я підозрював, що так буде. Це мотивувало мене співати і займатися вокалом. Ще мені дуже подобалася гітара, саме її звучання, напевно, змусило мене зайнятися грою на цьому чудовому інструменті. Ще дуже хочу освоїти клавіші, навіть трохи займаюся на синтезаторі.

Вірте у власні мрії та робіть все для їх здійснення – і ви їх здійсните. Андрій яскравий цьому приклад.

Олександр Мурашов, “Роллікс”

мурашов

З 5 класу я хотів стати музикантом. Мені дуже подобалася музика і я її слухав години на проліт. Був завзятим бітломаном. Касети, пластинки – все було. Десь з в 7 класі я потрапив в музичну школу і почав освоювати гітару. Тяга до бас-гітари з’явилася після прослуховування касети The Beatles-Hey Jude. На записі в правому каналі грали гітари і вокал, а в лівому – барабани і бас. Перші спроби зіграти на басу закінчилися повним фіаско. Баса не було і намагався спорудити його з акустичної гітари Орфей, за що міцно отримав Приблизно в 17 років я зустрів Міщенко Максима (гітариста нашого) і він мене відправив в іншу “не дуже круту” групу. У хлопців не було басиста. Мені дали в руки бас і з першого разу я дав зрозуміти, що тепер в групі новий учасник
Так само маю величезну тягу до торгівлі. Зараз директор музичного магазину YAMAHA.

Ось ще щасливчик в нашому списку. Ось до чого приводить наполегливість і велике бажання.

Ерік Рагнарёков, “Kroda”

Ерік

Я хотів стати лікарем. Але мене приваблювала не професія, а власне знання, які має лікар. Тому я поступив в медичний.

Думаю, мрія здійснена. По-перше, знання отримані, та і лікарем став. Тепер лікує нас хорошою музикою.

Андрій Карманович, “Тінь Сонця”

Карманович

В дитинстві мріяв стати машиністом електровозу (та чого там приховувати – і зараз багато чого віддав би, щоб проїхатись у кабіні машиніста потягу). Приваблювало тим, що за твоєю спиною неймовірно потужна “махіна”, а ти попереду і ведеш цей склад. Коли пролітає поряд потяг десь з гуркотом, то трясеться земля, потужний вітер. Це як метал… гучно, потужно і вражаюче. Не дарма є багато пісень про рок-н-рольні потяги.

Андрій цілком правий. Дуже багато є пісень про потяги та і багато музикантів зізнавались, що люблять ці “засоби пересування”. Тому якщо Вам подобаються потяги – бігом вчіться грати на гітарі чи йдіть на вокал. У середині Вас точно “спить музикант”

Олексій Шманьов, “Карна

шманьо

Чесно кажучи, я не сильно пам’ятаю… Оскільки я ріс ще в час совку, то тоді було модно казати “Льоха! Космонавтом!” А от ким, насправді… Чітко пам’ятаю той момент, коли слухав платівки “Modern Talking” і буквально трохи згодом “Queen”, “Beatles” та “Deep Purple”, закривався в кімнаті, пищав фальцетом і уявляв, як би то було на сцені. Тож перші усвідомлені згадки, то про сцену. Виходить, що я досі борюся за те, щоб досягнути дитячої мрії.

Схоже, Олексій надто скромний. Мені здається, все ж таки мрія здійснилася – він вокаліст хорошого гурту і часто виступає з ним на сцені. Але і  самовдосконалюватися завжди варто.

Володимир Ластовецький, “Мольфа”

ластовецький

В мене дідо був директором школи років так з 35. От і мріяв бути директором,
коли приходив до нього на роботу

Влада всіх манить. Навіть рокерів

Тарас Квітик, “Сни Дріади”

Квітик

Приблизно в 5 років я навчився писати. Друкованими, кривими буквами, але навчився. І подобалось мені писати складні слова. Пригадую, було одне слово, яке мені тоді найбільше подобалось – «адвокат», але писав я його «адИвокат» : ) Тоді я ще не знав, що воно таке, але малював собі з паперу паспорти, які підписував «Тарас, адивокат», розкладав на дивані свої книжечки, ставив іграшковий телефон, і ось так грався у адвокатуру. Трохи згодом, натхненний фільмами зі Сталоне, Ван Дамом і Шварценегером, я вирішив, що буду поліцейським – тато подарував мені іграшковий набір: значок, палиця, пістолет і свисток. Втім, ні поліцейським, ні адвокатом я так і не став : )
Дуже шкода, що багато дітей позбавлені нормального дитинства, адже це один з найкращих періодів життя. Хотілося б, щоб всі діти були щасливими!

А ще б хотілося щоб діти мріяли. Щастя їм, звичайно. І слухати “Сни Дріади”

Сергій Чегеварченко, “Dash”

Чегеварченко

Ким я мріяв стати у дитинстві? Мммм… дайте згадати. Ну, точно не космонавтом. Хоча, здається, вгору мене таки тягнуло, адже у дошкільному віці ми з сусідом по будинку залізли якось на баштовий кран, що стояв неподалік без діла. Я вже мовчу про постійні гульки на дахах і лазіння по деревах :) А ще одного разу батько відвіз нас із братом до свого друга на роботу, якою виявилася пожежна станція. Ось тоді, певно, я і визначився із мрією: працювати вогнеборцем, роз’їжджаючи на великій червоній тачці та рятуючи людей!
І нехай з часом ця дитяча мрія й не втілилася в життя, проте мій потяг до адреналіну та пригод відтоді ніколи не зникав.

Саме тому взяв Сергій мікрофон і “вискочив” на сцену. Адреналіну там не менше

Леонід Верстун, “Грей Дер”

верстун

В дитинстві я дуже полюбляв бойовики (Ван Дамм, Сталлоне, Швац, Лундгрен, Брюс Лі, а у комплекті з ними Джекі Чан). Тому я мріяв стати таким же прокачаним чуваком та думав що професія так і називається “бойовик” – лише пізніше я дізнався справжнє значення цього слова )) Часами також як і багато дітей мріяв стати космонавтом і “баразнить простори вселенной “, а часами також тереодором, оскільки ріс у сільській місцевості, а сусіди випасали телят. А от чим мене приваблювали такі професії сказати не можу…
Напевне тому що мені це видавалося крутим…

Ось такі мрії у наших музикантів. А про що мрієте Ви?

Автор:Роман Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Буремний Край крізь Тінь Сонця

Кожен слухач важкого формату музики стовідсотково хоч краєчком вуха щось чув про гурт Тінь Сонця, бо ця музична формація почала свій творчий шлях ще наприкінці ...